Ugrás a navigációhoz
Kilépés a tartalomba
ULE művészeti aukció
Aukció az Utcáról Lakásba! Egyesület támogatására
Menü
Regisztráció
Bejelentkezés
Regisztráció
Bejelentkezés
Nyitóoldal
Aukciók
Koltay Dorottya Szonja : Ha látnátok, oltanátok
Jelenlegi legmagasabb ajánlat
Még nem érkezett ajánlat!
Aukció vége
2024. május 10. 20:00:00
Hátralévő idő
Licitálok!
A következő ajánlat alsó határa:
140 000 Ft
.
technika:
olaj, vászon
méret:
35 x 50 cm
2023